FAQ’s

Najczęściej zadawane pytania

Metody wysyłki

Towary wysyłamy z wykorzystaniem paczkomatów InPost oraz firmy kurierskiej DPD.

W chwili obecnej nie posiadamy opcji wysyłki produktów poza terytorium Polski.

Standardowy czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze liczone od dnia dokonania płatności. W przypadku dużego natężenia zamówień czas ten może się wydłużyć, ale dokładamy wszelkich starań, aby nadać paczkę przed upływem 7 dni.

Metody Płatności

Płatności za zakupy w naszym sklepie mogą Państwo dokonać za pomocą przelewów błyskawicznych, kodu BLIK lub poprzez przelew tradycyjny. Pośrednikiem płatności jest firma Przelewy 24 .

Pośrednikiem płatności jest serwis Przelewy24 dzięki czemu można szybko i bezpiecznie zapłacić za swoje zakupy.

Zwroty i reklamacje

Zgodnie  z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od  niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin  do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym  weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż  przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć w dowolnej formie (na piśmie, poprzez e-mail, telefonicznie itp.) jednak warto je złożyć w taki sposób, aby w razie czego posiadać dowód na to, że oświadczenie rzeczywiście zostało złożone .
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Aby  zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo  informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa  odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
W  przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie  otrzymane od Państwa płatności, z wyjątkiem kosztów wynikających z  wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, niezwłocznie, a w każdym  przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy  poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od  niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych  sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej  transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne  rozwiązanie – w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w  związku z tym zwrotem.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem  płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam  dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi  wcześniej.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz  niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym  poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.
Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.    Odpowiadają  Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z  niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru,  cech i funkcjonowania rzeczy.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa produkty były najwyższej jakości oraz zostały odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Niemniej jednak, jeśli nie są Państwo zadowoleni z produktu, prosimy o zapoznanie się z zakładką Zwroty i Wymiany oraz przesłanie formularza na nasz adres mailowy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?