Podpórki modułowe

Rośliny pnące potrzebują wsparcia podczas wzrostu, a idealną odpowiedzią na to są podpórki modułowe! Podpórki, czyli właściwie drabinki, umożliwiają kwiatom domowym nie tylko wegetację, ale i odpowiednią prezencję rośliny. Wyjątkową odmianą podpórek do roślin są podpórki modułowe, które pozwalają na rozbudowę pergoli w miarę wzrostu rośliny. To niezastąpione akcesoria dla pnączy! Technologia druku 3d pozwala tworzyć niesamowite formy, czego dowodem są przeróżne i wyjątkowe podpórki do roślin.

10 Products

Filtry

Płaskie podpórki modułowe

Doskonałą opcją, którą możemy wybrać wśród dostępnych podpórek do roślin są płaskie podpórki modułowe. To nowatorski pomysł stworzony przez duet PrintPlant, wykorzystujący pozornie tradycyjne modele. Jednak te akcesoria do roślin wyróżniają się przemyślanym sposobem łączenia. Dzieje się to poprzez budowę samych podpórek, jak również klipsy do podpórek modułowych. Modele: Portal M, Art deco M oraz Mesh M to doskonały materiał do stworzenia wyjątkowej pergoli. Pozwalają nie tylko na rozbudowę podpory w miarę wzrostu rośliny, ale i stworzenie własnej, wyjątkowej podpórki do roślin. Akcesoria można doskonale dostosować do swoich potrzeb, a kwiaty będą bardzo wdzięczne.

Modułowy palik do roślin

Innym sposobem na wykorzystanie modułowości wśród akcesoriów do roślin jest palik modułowy wykonany w technologii druku 3d. Paliki nie są płaskie, jak tradycyjne podpórki do kwiatów. Przekrój jest trójkątny i podłużny, dzięki czemu możemy owijać pędy wokół niego. Kwiaty doniczkowe z elastycznymi gałązkami doskonale mocuje się do tego typu podpórki do roślin. Trzy ścianki pojedynczego modułu są bardzo dekoracyjne, dzięki zastosowaniu organicznego motywu – diagramu woronoja. Do mocowania wykorzystują przemyślany układ tulejek oraz prętów z włókna szklanego, który nadaje im niespotykaną wytrzymałość wśród dostępnych akcesoriów do pnączy.

Korzyści ze stosowania podpórek modułowych

Podpórki modułowe są idealnym rozwiązaniem do kwiatów domowych, które nieuchronnie rosną – i za to je uwielbiamy! Pnącza i inne rośliny cechuje zmienność w czasie, na którą wpływa oświetlenie, nawożenie i odpowiednie podlewanie. Właściwa podpórka do roślin pomaga jej dobrze rosnąć, naśladując warunki panujące w naturze. Dzięki temu tworzy coraz to większe, bardziej powycinane i piękniejsze liście. Kwiaty pnące niezaprzeczalnie potrzebują podpórki do roślin aby dobrze wzrastać. Innym obszarem jest to, jak pięknie odpowiednie akcesoria do kwiatów pozwalają ukształtować rośliny doniczkowe. Drabinka z druku 3d to doskonały materiał do tego, aby wyeksponować piękno pnączy w najlepszy możliwy sposób.

Dekoracyjne podpórki modułowe do roślin

Dodatkowym plusem stosowania modułowych podpórek jest możliwość dostosowania drabinki do własnych potrzeb. Wybieramy i miksujemy kolor, ale też często formę podpórki do roślin, aby jak najlepiej zaprezentować nasze pnącza. Tak więc kolor akcesoriów może być równy w ramach całej podpory, albo może się zmieniać. Podobnie wzór, jednakowy na całej długości podpórki do roślin lub też zmieniający się zgodnie z naszymi preferencjami. Podpórki modułowe dostosowujemy do siebie, a przede wszystkim do roślin. Nasi zieloni przyjaciele są jeszcze piękniejsi, a cała doniczka z rośliną i podpórką modułową staje się niepowtarzalna. Dopasowuje się do wnętrza, w którym stoi, ciesząc nasze oczy. Rośliny pnące jeszcze nigdy nie były tak szczęśliwe!

 

Ceny na Podpórki modułowe

Podpórki modułoweCena
Podpórka modułowa do Roślin Art deco M37,00zł
Podpórka modułowa do roślin Mesh M37,00zł
Podpórka modułowa do Roślin Portal M37,00zł
Podpórka modułowa do roślin Mesh S14,90zł
Palik modułowy36,00zł
Klipsy do podpórek modułowych1,00zł