Karta podarunkowa

Karta podarunkowa to wspaniałe rozwiązanie, gdy chcesz zrobić komuś prezent, a nie wiesz co wybrać ; ) W końcu stylowe akcesoria do roślin muszą pasować zarówno do konkretnych roślin, jak i wnętrza. Kartę podarunkową można wydać na małe i duże podpórki, czy podstawki, dostępne w 3 kolorach: biel, czerń i wood. Każdy Roślinoholik znajdzie coś dla siebie!

1 Product

Filtry

  Kolor

   Filtruj wg ceny

  • Karta podarunkowa PrintPlantKarta podarunkowa PrintPlant przód
   50,00200,00
   • karta papierowa – zostanie zapakowana w kopertę i wysłana
   • karta elektroniczna – trafi do Twojej skrzynki e-mail (bez kosztów wysyłki)
   • w uwagach do zamówienia możesz podać imię osoby – zostanie wpisane w kartę
   Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

  Karta podarunkowa – elektroniczna lub papierowa

  W zależności od potrzeb, dostępna jest karta podarunkowa w wersji elektronicznej (wysyłka na maila) lub papierowej (wysyłka fizycznej karty na wskazany adres). Pierwsza opcja będzie na pewno szybsza, ale nie aż tak efektowna. Druga zaś zaowocuje otrzymaniem wyjątkowej karty na grubym papierze eko-kraft. W obu przypadkach w uwagach do zamówienia możesz wskazać imię osoby obdarowanej, które wypiszemy we wnętrzu karty podarunkowej na akcesoria do roślin.

  Karta podarunkowa – styl

  Styl prosty i nowoczesny, a może bardziej zdobny i uroczy? Wybierz rodzaj karty podarunkowej spośród dostępnych wariantów The Wildest Journal oraz Simple. Dopasuj wygląd do osoby, którą obdarujesz bonusem na akcesoria do roślin doniczkowych.

  Karta podarunkowa – na co wydać

  Akcesoria do roślin doskonale wybiera się realizując kartę podarunkową. Jeśli jednak chcesz wybrać konkretne akcesoria do roślin, przejrzyj nasze podpórki do roślin. Wśród nich dostrzeżesz warte odnotowania małe, średnie, oraz duże podpórki do roślin. Będą także drabinki do sadzonek lub też modułowe pergole. Wyjątkową kategorię stanowią właśnie paliki i obręcze, specyficzny sposób na wykorzystanie technologii druku 3d, z którego jesteśmy dumni ; ) Polecamy także podstawki pod doniczki, które ochronią podłogi naturalne przed niszczącym działaniem wilgoci.