Podstawki pod doniczki

Oryginalna Podstawka pod doniczkę to coś, co pozwoli Ci wynieść uprawę roślin na najwyższy poziom! Składa się z 2 elementów, które po złożeniu tworzą trwałą i solidną konstrukcję. Swoiste ‘nóżki’ na których można postawić doniczkę. Tego typu artykuły przydają się, gdy w jednym punkcie mieszkania, na parapecie lub regale, mamy wiele roślin, ponieważ umożliwia nam ustawienie ich w 2 planach. Pozwala to na ich właściwe wyeksponowanie, a także doświetlenie.

1 Product

Filtry

  Kolor

   Filtruj wg ceny

  Podstawki pod doniczki

  Stylowe podstawki pod doniczki to nasz sposób na ochronę parkietu podczas uprawy roślin. Naturalne wykonanie podłóg i ceramika to niezbyt dobre połączenie. Rozwiązaniem jest podniesienie rośliny z wykorzystaniem podstawki pod doniczki. Dzięki temu spód naczynia nie styka się z podłożem i bez przeszkód może przepuszczać wilgoć. Parkiet pozostaje nietknięty, a Ty cieszysz się pięknem kwiatów doniczkowych oraz parkietu. Jeśli trzymasz rośliny w plastikowych osłonkach, wilgoć może nie być problemem. Wtedy podstawki pod doniczki mogą pomóc Ci ustawić kompozycję kwiatów domowych w dwóch planach. Będą pięknie ułożone, ale też doświetlone.

  Podstawki pod doniczki – budowa

  Stylowe podstawki pod doniczki to prosta konstrukcja – składa się z 2 płaskich elementów. Jeden wchodzi w drugi i tak powstaje stabilna konstrukcja podstawki pod doniczki. Całość łączy się na estetyczny zamek. Elementy są dobrze dopasowane, dzięki czemu kwiaty doniczkowe pewnie stoją na 4 punktach styku z podłożem.

  Wytrzymałe podstawki pod doniczki

  Choć materiał z którego drukujemy jest bardzo lekki, podstawki pod doniczki są niesłychanie wytrzymałe. Jest to zasługa przemyślanego projektu i formy nóżek. Wykorzystują one wszystkie zalety technologii druku 3d, a wyglądają delikatnie. Dzięki temu podstawki pod doniczki są bardzo wytrzymałe i zniosą obciążenie dużej rośliny wraz z podłożem i doniczką. Co więcej, docisk stabilizuje całość, dzięki czemu stoi nawet pewniej.

  Podstawki pod doniczki i inne akcesoria

  Drukujemy nie tylko podstawki pod doniczki, ale też inne akcesoria. Gdy już poznasz dobrze pierwszą kategorię, możesz zerknąć na nasze niezastąpione podpórki do roślin. Kwiaty będą Ci wdzięczne 😉 Wśród stylowych akcesoriów do roślin rozpoznać można podpórki modułowe oraz paliki i obręcze. Te wyjątkowe produkty nie tylko udekorują Twoją kolekcję kwiatów domowych, ale też ustroją wnętrza mieszkania. Rośliny będą tworzyć coraz to większe liście i pięknie się rozwijać. A jeśli wybierasz coś na prezent, a podstawki pod doniczki nie są tym czego szukasz – sprawdź alternatywę. Jest nią karta podarunkowa w formie elektronicznej lub tradycyjnej, papierowej.