Podpórki do małych roślin

Wiele roślin doniczkowych potrzebuje wsparcia – podczas swojego rozwoju czasem ciężko jest im utrzymać się o własnych siłach i potrzebują czegoś, po czym mogłyby się piąć. Odpowiednie podpórki do małych roślin stanowią pomoc już od samego początku. Kwiaty pnące o niewielkim rozmiarze zasługują na dobrze dobrane akcesoria, które umożliwią im dobry wzrost i wygląd całej roślinnej kompozycji. Z pomocą przychodzą podpórki do małych roślin – a ich cena oraz jakość zachwyca! Jeśli lubisz rozmnażać i ukorzeniać nowe sadzonki, baby podpórki od PrintPlant będą dla Ciebie idealną opcją. Szybko docenisz ich funkcjonalność, estetykę oraz możliwość ponownego użycia.

11 Products

Filtry

Podpórki do małych roślin – rodzaje

Dobra podpora charakteryzuje się wertykalnym układem i stabilnością. Takie właśnie są nasze podpórki do małych roślin – to podłużne kształty stojące na jednej lub dwóch nóżkach. Podpory wykorzystują kształt okręgu oraz sześciokąta, co buduje wyjątkowe kompozycje i nieziemskie akcesoria do roślin. Do wyboru więc bardzo geometryczne kompozycje, jak Sześciokąt S, Trójkąty S oraz Bąbelki S. Podpórka do roślin Gałązka wykorzystuje geometrię, jednocześnie w pełni odzwierciedlając swoją nazwę. Bardziej organiczne kształty to podpora Kłos oraz Falka. Bardzo funkcjonalna oraz wygodna w użyciu jest podpórka do małych roślin Mesh S, z wypełnieniem z siateczki. Nasi doniczkowi przyjaciele docenią zaangażowane podejście opiekuna, rozwijając się w najbardziej optymalny sposób.

Podpórki do małych roślin – kolory

Podpórki do małych roślin występują w trzech kolorach – czerni, bieli i wykończeniu wood. To najbardziej uniwersalne kolory podpórek, które doskonale wpisują się we wnętrza naszych mieszkań. W zależności od tła, takie podpórki do małych roślin pnących będą mniej lub bardziej widoczne. Należy więc przemyśleć, który kolor to najlepszy materiał na podporę. Dla rośliny kolor nie jest istotny, ale dla nas może to być bardzo ważny czynnik.

Podpórki do małych roślin – cena

Podpórki do małych roślin występują w bardzo korzystnych cenach. Koszt pojedynczego modelu wynosi więc poniżej 20zł! Za niewygórowaną cenę uzyskać możemy naprawdę wyjątkowy gadżet, który jest jednocześnie funkcjonalny, jak i estetyczny. Podpórki do małych roślin z druku 3d to ekonomiczna alternatywa do wprawdzie darmowych, ale zupełnie nieestetycznych drabinek wykonanych z patyczków do szaszłyków czy lodów. Piękne kwiaty doniczkowe zasługują na odpowiednią oprawę w dopasowanym rozmiarze. Pamiętajmy również o możliwości ponownego wykorzystania podpory, która posłużyć może przez długi czas, wspierając wiele naszych roślin doniczkowych.

Podpórki do małych roślin – druk 3d

Technologia druku 3d umożliwia wytwarzanie misternych wzorów i oferowanie wyjątkowych akcesoriów do roślin. Podpórki do małych roślin są tego wyraźnym przykładem – w końcu nie sposób uzyskać takie formy w innym materiale. Wzorów tych jest sporo, można wśród nich wybierać, a gdy roślina przerośnie drabinkę, wymienić ją na większą opcję – np. podpórki do średnich roślin. Co ważne, nasze podpórki do małych roślin nie reagują z wodą, dlatego są idealne do uprawy hydroponicznej oraz standardowego podłoża. Są lekkie i wytrzymałe – można je ponownie wykorzystać do następnego niewielkiego okazu.

 

Ceny na Podpórki do małych roślin

Podpórki do małych roślinCena
Podpórka do roślin Bąbelki S Baby4,50zł
Podpórka do roślin Falka12,00zł
Podpórka do roślin Gałązka12,00zł
Podpórka do roślin Kłos15,00zł
Podpórka do roślin Sześciokąt S Baby4,50zł