Podpórki do średnich roślin

Średnie rośliny, to pewne uproszczenie – chodzi tu o rośliny o średnich rozmiarach, do których proponujemy kategorię “podpórki do średnich roślin”. Nie są wcale gorsze ; ) wręcz przeciwnie! To kwiaty domowe, które są już dobrze ukorzenione i osiągają zadowalającą formę. One także czasem potrzebują wsparcia – ze względu na dość znaczne rozmiary, nie bardzo udaje im się trzymać o własnych siłach. Odpowiedzią na potrzeby roślin pnących są dobrze dobrane akcesoria, które pozwolą im kontynuować wzrost. Podpórki do średnich roślin to doskonała opcja dla roślin doniczkowych. Możesz wybrać idealną podpórkę dla siebie – szczegóły poniżej!

12 Products

Filtry

Podpórki do średnich roślin – rodzaje

Dobre podpórki do średnich roślin charakteryzują się pionowym układem i oraz stabilną konstrukcją. Takie właśnie są nasze podpory do kwiatów domowych – to podłużne kształty stojące na jednej lub dwóch nóżkach. Drabinki wykorzystują kształty podstawowych figur geometrycznych, co nadaje im nowoczesny charakter, bez szkody dla ich funkcjonalności. Sprawdź formy, jakie prezentują modele dla roślin pnących: Sześciokąty M, Bąbelki M oraz Serduszko M. Podpora Koło M została wypełniona poprzeczkami imitującymi blaszki liściowe! Mozaika M z kolei jest trochę większą, okrągłą podpórką do średnich roślin, z wzorem diagramu voronoja, a więc również bardzo organiczną stylistyką. W pełni ascetyczna i doskonałą formę prezentuje Ring M.

Wysokie podpórki do roślin

Jeśli wziąć pod uwagę długość pędów roślin, niektóre będą potrzebować wysokiej podpórki do średnich roślin. W takim przypadku warto zwrócić uwagę na akcesoria – podpory stojące na jednej nóżce, ale dość wertykalne w formie. Będą to pergole do średnich roślin: Falka, Gałązka i Kłos. Kształty są mniej lub bardziej wyprofilowane, i przydadzą się zwłaszcza jako podpórki do storczyków.

Modułowe podpórki do średnich roślin

Akcesoria w rozmiarze “M” to także modułowe podpórki do średnich roślin: Mesh M z wypełnieniem z siateczki, linearny Portal M, a także eleganckie Art deco M. Łączy się je poprzez specjalne klipsy, dzięki czemu podpora może łatwo rosnąć w górę, wraz ze wzrostem rośliny. Interesuje Cię takie rozwiązanie? Sprawdź całą kategorię i poznaj podpórki modułowe.

Podpórki do średnich roślin – kolory

Podpórki do średnich roślin drukujemy w 4 wariantach – czerni, bieli, beżu i wykończeniu wood. To najbardziej uniwersalne kolory podpórek, które doskonale wpisują się w estetykę pomieszczeń. Mieszkanie z dopasowanymi dodatkami i pięknymi roślinami pięknieje – a więc wybór odpowiedniego wariantu podpórki do średnich roślin ma znaczenie! Wybierz dobrze, a dla drabinek modułowych zawsze możesz zaplanować mix kolorów.

Podpórki do średnich roślin – cena

Podpórki do średnich roślin występują w bardzo korzystnych cenach. Zaczynają się koło 12, a kończą na 50 złotych. To niewygórowane kwoty, jak na absolutnie wyjątkowe, estetyczne i funkcjonalne akcesoria do roślin ; ) ceny podpórek różnią się w zależności od tego, jak rozbudowany jest kształt drabinki, co wpływa na czas druku pojedynczego elementu. Odzwierciedla więc ilość włożonej energii oraz zużytego materiału. Modułowe podpórki do średnich roślin mają umiarkowaną cenę, którą można rozłożyć w czasie – dokupując segmenty dopiero wtedy, gdy roślina przerośnie dotychczasową drabinkę. Pamiętajmy również o możliwości ponownego wykorzystania podpory, która posłużyć może przez długi czas, wspierając wiele naszych roślin doniczkowych.

Podpórki do średnich roślin – druk 3d

Technologia druku 3d umożliwia wytwarzanie złożonych wzorów i oferowanie wyjątkowych akcesoriów do roślin. Podpórki do średnich roślin są doskonałym przykładem na to, jak technologia wspiera design i roślinną pasję. Wzorów tych jest sporo, można wśród nich wybierać… A gdy roślina przerośnie drabinkę, wymienić ją na podpórki dla dużych roślin lub dokupić dodatkowy segment podpórki modułowej. Co warte zanotowania, nasze podpórki do średnich roślin pnących nie reagują z wodą, dlatego są idealne do uprawy hydroponicznej oraz standardowego podłoża. Wytrzymałość i lekkość to ich bardzo ważne cechy.

 

Ceny na Podpórki do średnich roślin

Podpórki do średnich roślinCena
Podpórka modułowa do Roślin Portal M37,00zł
Podpórka do roślin Serduszko M49,00zł
Podpórka do roślin Ring M37,50zł
Podpórka do roślin Mozaika M49,00zł
Podpórka do roślin Koło M37,00zł